Aksident në Tiranë, 56-vjeçari humb kontrollin e mjetit dhe merr përpara dy kalimtarë

Një aksident i rëndë ka ndodhur pak më parë në Tiranë.

Një 56 vjeçar ka humbur kontrollit e mjetit dhe ka dalë nga rruga, duke përplasur dy këmbësore.

Fatmirësisht të plagosurit janë jashtë rrezikut për jetën.

“Rreth orës 17:10, në ish Misto-Mame, shtetasi Sh. T., 56 vjeç, ka humbur kontrollin e mjetit duke dalë jashtë rruge. Si pasojë ka asidentuar dy këmbësore shtetasit L. K., 23 vjeçe dhe D. D., 60 vjeç, të cilët ndodhen në spital, jashtë rrezikut për jetën.”, njofton policia.


Shtuar 26.05.2021 18:02