Fjoralba Ponari i propozon publikisht “ndarjen” të dashurit, reagimi i tij do t’ju shkrijë së qeshuri (VIDEO)

Moderatoja Fjoralba Ponari është tashmë një ndër figurat më të dashura publike në Shqipëri. Së fundmi ajo është pjesë e “Portokallisë” si moderatore, një pozicion ku ajo duket shumë e përfshirë dhe e përshtatur.

Së fundmi një video e moderatores në krah të të dashurit të saj është bërë virale. Kjo pasi Fjoralba i ka bërë një “prank” atij duke i “propozuar” ndarjen.

Kjo video e cila në fakt është shumë për të qeshur ka zbuluar reagimin e të dashurit të Fjoralbës nëse ajo i propozon atij ndarjen dhe ai nuk duket aspak i lumtur.


Shtuar 26.05.2021 17:50