Pamje tmerri mes Tiranës: Si i riu rrezikoi dhjetra njerëz në shesh, heroi i hidhet brenda (VIDEO)

Një incident i pazakontë ka ndodhur mesditën e sotme në sheshin Skëndërbej.

Një i ri ka hyrë me makinën e tij në shesh duke shkaktuar panik tek qytetarët të cilët nuk ishin të paktë në numër.

Shoferi Arben Mema u neutralizua nga qytetarët të cilët nuk iu ndanë nga pas edhe pse makina ishte në shpejtësi.

I riu deklaroi se nuk e kuptonte cfarë po bënte dhe se kishte pirë një cigare. Policia bën me dije se në makinë janë gjetur sasi të vogla kanabisi.  /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 25.04.2021 13:19