“I futa një cigare!”, në makinën e të riut që terrorizoi Tiranën gjendet kanabis (VIDEO)

Një ngjarje e frikshme terrorizoi qytetarët e Tiranës të cilët u përballen në shesh me një makinë në shpejtësi e cila rrezikoi t’i shtypte.

Pas ngjarjes së rëndë dhe neutralizimit të shoferit, ky i fundit ka folur për mediat duke deklaruar se nuk e ka kuptuar se cfarë po bënte pasi kishte pirë një cigare.

Burimet bëjnë me dije se në makinë u gjenden disa sasi kanabisi, dhe dyshohet se i riu ka qënë në efektin e drogës dhe nuk ka pasur asnjë qëllim të dëmtojë njeri.

Identiteti i shoferit në fjalë është Arben Mema, mosha dhe origjina e të cilit ende nuk dihet. /albeu.com/

 

Shtuar 25.04.2021 13:09