PAMJE TË RËNDA/ Persona të armatosur hyjnë brenda studios televizive në Ekuador, marrin peng disa njerëz

Një ngjarje shokuese ka ndodhur vetëm disa momente më parë në Ekuador, ku persona të maskuar dhe të armatosur kanë hyrë në një studio televizive.

Sipas mediave të huaja personat e armatosur po mbajnë peng njerëzit që ndodheshin në studio, ndërsa pamjet janë bërë virale në rrjetet sociale.

Ata kanë bërtitur duke thënë se kanë me vete bomba, ndërsa mësohet se brenda studios janë dëgjuar të shtëna.