Numërohen 3 kuti votimi në Has, kryeson PD

Ka nisur procesi I numërimit të votave në Bashkinë e Hasit. Deri më tani janë numëruar 3 kuti, ku PD kryeson me 533 vota. Ndërkohë, PS ka marrë 256 vota, PSD një votë dhe BDI po një votë./albeu.com

Shtuar 26.04.2021 00:43