Nuk përmbahet Blendi Klosi, pas fitores lag mbështetësit me Shampanjë (VIDEO)

Partia Socialiste fitoi pesë mandate në Berat, duke ia rrëmbyer një LSI-së, ndërsa PD mori dy mandate.

Menjëherë pas këtij lajmi, ministri i Turizmit Blendi Klosi dhe mbështetësit e PS janë mbledhur para Pallatit të Kulturës në Berat me flamuj e thirrje fitoreje.

Ka qënë vetë Klosi ai që ka hapur shampanjën duke festuar me mbështetësit. Në video shihet Klosi i cili shihet të hapë shishen e shampanjës.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Albeu.com (@albeucom)

Shtuar 27.04.2021 11:04