Nuk mori pjesë në hapjen e fushatës, Berisha “tall” Ramën: Ndjesë pastë!

Ditën e sotme PS dhe PD hapën fushatën zgjedhore në kryeqytet.

Ish-lideri i Partisë Demokratike, Sali Berisha nuk mori pjesë sot në mitingun e hapjes zyrtare të fushatës elektorale.

Në rrjetet sociale, ai ironizon aktivitetin e PS-së të zhvilluar në sheshin “Skënderbej” duke theksuar se “mandati i tretë i Ramës vdiq”.

 

Shtuar 25.03.2021 10:03