Noizy dhe Arilena Ara sjellin bashkëpunimin e ri (VIDEO)

Dyshja ka bashkuar forcat duke punuar një duet muzikor.

Noizy dhe Arilena Ara po sjellin bashkëpunimin e radhës në tregun muzikor.

Dyshja si duket ka vendosur t`i bashkojë forcat duke punuar drejt hitit të verës për të publikuar një këngë të re.

Kënga titullohet “Murderer” dhe vjen me datën 9 korrik (e premte), në ekranet tona.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by NOIZY OTR (@noizy)


Shtuar 7.07.2021 20:33

Tags: ,