4 pyetje të njerëzve për këngën e Melindës, Gjikos dhe Norës (FOTO LAJM)

Bashkëpunimi i Melindës me Norën dhe Gjikon ka grumbulluar më shumë se gjysmë milioni shikime në YouTube në vetëm 13 orë dhe referuar komenteve, është pritur mirë.

Megjithatë, nuk janë të pakta edhe komentet që kritikojnë “Ay Caramba”.

Disa nga pyetjet më të shpeshta në YouTube.

1. A është diss për Taynën?

Në këngën “WTF” ft. Ivorian Doll, Tayna në një pjesë thotë, “ki menu ki b*th mu shty me mu po ki harru që i ki silikon”. Në këngën “Ay Caramba”, Melinda thotë, “kush o t’u rrejt që i kom silikon, kush po xhelozon le t’ma kafshon”.

2. Çfarë gjuhe është?

Spanjisht. Anglisht. Shqip. Përsëri nga e para.

3. Pse kaq e shkurtër?

Tre këngëtarë, as tre minuta këngë.

4. A mos është i vjedhur klipi?

Njerëzit e krahsojnë me këngën “Hey Mama” – David Guetta ft. Nicki Minaj, Bebe Rexha & Afrojack.

“Hey Mama”

“Ay Caramba”

 

“Hey Mama”

 

“Ay Caramba”

 


Shtuar 7.07.2021 20:52