Ndodh edhe kjo! Polici me makinën e punës transporton hekura nëpër qytet (VIDEO)

Furgonat e Policisë së Shtetit janë multi-funksinale. Një video e cila qarkullon në mediat online, shihet se si makinat e policisë po përdoren për të transporton hekura.

Në video, duket efektivi, i veshur me uniform policie, që nënkupton se mund të jetë në orarin zyrtar të punës.

Por, në vend që të shërbejë në funksion të sigurisë dhe rendit, ai nuk po patrullon me automjetin në qytet, por po mbush bagazhin me hekura. Sipas qytetarit, ngjarja ka ndodhur në lagjen Fushë Mbret të qytetit.

 

 

 

 

 


Shtuar 7.07.2021 20:11