Nis me spektakël sfida mes Man United dhe Romës, ka sërish gol (VIDEO)

Ka zgjatur vetëm 6 minuta avantazhi i Man United pasi Roma ka barazuar shifrat në 1-1 me Lorenzo Pellegrinin i cili u tregua i saktë nga pika e bardhë. /albeu.com/

Shtuar 29.04.2021 09:04