Nga Velez tek Mis Argjentina, njihuni me bukuroshen 26-vjeçare, ka 2 lojtarë të preferuar (FOTO LAJM)

Quhet Sasha Gigliani dhe është  sulmuese e Velez, shkruan Albeu.com.

26-vjeçarja tashmë i ka hyrë edhe modelingut duke marrë pjesë në Mis Argjentina.

Fama e saj ka filluar të rritet teksa numuron reth 70 mijë follow në Instagram.

“Unë gjithmonë jam frymëzuar nga, Higuain dhe Aguero. Padyshim edhe për Messin, edhe nëse ai nuk është në rolin tim. Unë i admiroj Cristiano Ronaldon dhe Beckham, dy lojtarë që kanë shumë marketing dhe tek të cilët unë e shoh veten nga kjo pikëpamje – fjalët saj disa muaj më parë për Gianlucadimarzio.com. Ronaldo është model për sjelljen e tij dhe sepse stërvitet shumë, mendoj në të njëjtën mënyrë. Pa sakrifica nuk ka rezultat”. /albeu.com/


Shtuar 12.04.2021 19:01