Nga Georgina te Jessica, këto janë të dashurat e futbollistëve në Euro 2020 (VIDEO)

Euro 2020 starton sot në mbrëmje në Olimpico të Romës me ndeshjen hapëse Turqi-Itali, shkruan Albeu.com.

La Gazzeta dello Sport, ka përgatitur një kronikë kushtuar grave dhe të dashurave të lojtarëve që do të marrin pjesë në Euro 2020.

Ato pritet të jenë në stadiumet e Euro 2020 në mbështetje të tyre. /albeu.com/

Shtuar 11.06.2021 06:06