Aksident te “Komuna e Parisit”, plagoset një person (FOTO LAJM)

Një aksident ka ndodhur pasditen e kësaj të premteje në Tiranë, në zonën e Komunës së Parisit. Mësohet se një mjet tip “Audi” është përplasur me një motor dhe si pasojë është lënduar motorristi. Gjendja e tij shëndetësore nuk dihet ende.

Policia dhe ambulance kanë mbërritur në vendngjarje./albeu.com

Vijon…


Shtuar 11.06.2021 18:06