Nga antitanket te snajperët, gjendet arsenal armësh në një ndërtesë në Yrshek

Gjendet një arsenal i madh armësh në zonën e Yrshekut.

Sipas burimeve, raportohet se armët janë gjetur në një ndërtesë në atë zonë.

Gjithashtu mësohet se mes armëve të tjera, është gjetur edhe një snajper, dy antitankë dhe armë të tjera.

Ndërkohë është ndaluar një 53-vjecar, identiteti i të cilit nuk dihet ende dhe po punohet për zbardhjen e ngjarjes./albeu.com/

Shtuar 18.08.2022 18:16