Tradhtia e re e Neymar: Një tjetër modele bën publike mesazhet që i dërgon braziliani

Pak javë më parë një modele fitnesi publikoi disa mesazhe private që i kishte dërguar sulmuesi i PSG-së. Madje, shumë media siguruan se kjo kishte qenë një nga arsyet e ndarjes së tij me Bruna Biancardi, e cila u konfirmua vetëm pak ditë më vonë.

Kjo është Anna Lis e cila tashmë ka gati 400,000 ndjekës në llogarinë e saj në Instagram (@souzinhazz).

Shpejt Neymar donte të dilte dhe të mbrohej: “Ajo që nuk e patë ishte fotoja që më dërgoi! Por për fat të keq nuk jam aq i pistë sa ata njerëz dhe e shpjegoj veten në përgjithësi”, ka komentuar ai bashkë me këtë post.

Në kapjet, në fakt, shihet se edhe pse është e vërtetë që ai nis një bisedë me të, ai në çdo moment shmang mundësinë që ta shohë veten personalisht me fraza të tilla si “je shumë larg” ose më pengon”. /albeu.com/

 

View this post on Instagram

 

A post shared by FiqueiPutoMesmo ( De 🏡 ) (@fiqueiputomesmo_)