“Netët e mëdha po vijnë”, paralajmërimi i Florian Markut ngjall kuriozitet të madh

Vetëm disa ditë nga fitorja e madhe ndaj Charlton, Florian Marku ka paralajmëruar në rrjetet sociale se netë të mëdha po vijnë.

“Netë të mëdha po vijnë”, ka shkruar Marku në rrjetin social, Twitter.

Marku shpreson që gjatë muajit maj ta ketë meçin e radhës dhe si kundërshtarë potencialë janë këta emra: Leëis Crockeri, Conor Benni dhe David Avanesyani. /albeu.com/


Shtuar 16.03.2021 11:57