Në pritje të Hashim Thaçit, Endrit Thaçi poston foto me nënën (FOTO LAJM)

Endrit Thaçi, djali i ish-presidentit Hashim Thaçi përmes një story në Instagramin e tij, ka publikuar një foto me nënën e tij ku ka bërë të ditur se ka takuar para ca kohe babain e ti, ish-presidentin Thaçi.

Endriti thotë se pret me padurim ditën kur do të kthehet babai i tij, dhe të jenë të bashkuar të gjithë në Kosovën që Thaçi e do shumë sipas tij./albeu.com


Shtuar 4.09.2021 17:35