Ndeshja ndaj San Marinos, FSHF publikon çmimet e biletave (FOTO LAJM)

Kombëtarja shqipatre pas fitores ndaj Hungarisë, do të përballet me San Marinon, e cila do të zhvillohet mbrëmjen e së mërkurës, në orën 20:45 për kualifikueset e Botërorit Katar 2022.

FSHF ka publikuar edhe çmimet e biletave: Çmimet e biletave variojnë nga 500 lekë të rinj që janë të inkuadruar pas porte dhe çmimi më i lartë është në tribunën VIP me koston e 12,000 lekësh të reja. albeu.com/

NJOFTIMI I PLOTË:

???? ???? ??̈? ?????̈? ? ??????̈?❗️

??????̈?? ???? ??? ??????
8️⃣ ??????? ????
? ??:??
? “??????? ?????”
? ??????? ???? ?’? ?????:
? ??????: ??????.????.???
? “??? ???????”
? “?????? ???̈?????”
? “??????? ?????”
?? ?????? ??̈ ??????? ???❤️


Shtuar 6.09.2021 12:00