Ndahet nga jeta këngëtari i njohur shqiptar (FOTO LAJM)

Është ndarë nga jeta këngëtari i njohur i muzikës popullore në Kosovë, Ismet Bogujevci. Lajmin e ka bërë të ditur djali i tij, Rigon Bogujevci përmes një postimi në Facebook

Bogujevci ka bërë të ditur se për detaje të varrimit familja do të i njoftojë në një kohë të dytë.

Postimi i djalit të tij:

Ju njoftojm gjithe familjes dhe miqesis se sot me 13 maj ndrroj jete ma i shtrenjti yne ,kalum shum sfida bashke bab pusho npaqe me tingujt e muzikes tende qe kur skan me u shu.

Per varrim do ju njoftojm ne vijim .


Shtuar 13.05.2021 09:08