“Natë e zjarrtë në Paris”, revista italiane publikon bombën e rradhës: Bukuroshja italiane i merr zemrën Mbappes (FOTO LAJM)

Ajo ishte ndër protagonistët e edicionit të fundit të programit “Ishulli”. Ai është fenomeni i përfaqësueses së Francës dhe ekipit të PSG. Po flasim për Kylian Mbappen, revista “Oggi” ka publikuar një artikull të nxehtë ku shkruan se lojtari ka kaluar natën me Marialuisa Jacobelli, gazetaren më të re në ekran dhe vajza e Xavier, drejtorit të gazetës “Tuttosport”.

Mbappé, la sua nuova fiamma è Marialuisa Jacobelli (figlia di Xavier e star di Temptation Island)- Corriere.itMbappè, love story italiana: chi è Marialuisa Jacobelli

 

Marialuisa Jacobelli, l'ex tentatrice tv seduce Mbappé... - ESCLUSIVO | Gossip

Kylian Mbappé è Marialuisa Jacobelli il nuovo amore: incontro a Parigi tra il calciatore e la figlia del direttore di Tuttosport

 

Lajmet e fundit të revistës flasin për një natë pasioni midis bukuroshes dhe futbollistit. Sipas revistës, “duket se ata ia lejuan vetes të kalojnë një natë të zjarrtë në apartamentin luksoz të një hoteli parizien me pesë yje”. Marialuisa Jacobelli ishte në Paris disa ditë më parë, siç tregojnë edhe postimet në Instagram.

 

Marialuisa Jacobelli e Mbappé: paparazzati insieme a Parigi | Notizie.it

Shtuar 23.03.2021 11:03