Stresi i drejtohet Kejsit: Ngele në Tik Tok, e unë duke u zënë në komente me njerëzit (FOTO LAJM)

Pas shumë polemikash ndarjesh dhe bashkimesh midis reperit Stresi dhe Kejsit duket që gjërat janë në rregull midis tyre.

Kejsi solli një video të realizuar në mënyre humoristike në Tik Tok bashkë me Stresin ku Kejsi pozon para kameras dhe i kërkon mendim atij se si duket.

Kejsi: Më shif një çik a jam mirë kështu?

Stresi: Ca bo m? Ngele në Tik Tok ,e unë duke u zënë me njerëzit nëpër komente aty.

Kejsi lë takim me një djalë tjetër, ky është regimi i reperit Stresi: Mjafton të...(Foto)

 


Shtuar 23.03.2021 23:40