Muzikantët i urojnë fitoren Ramës me dajre dhe klarinetë (VIDEO)

Për kryeministrin Edi Rama vazhdojnë akoma urimet e fitores.

Këtë herë ai është surprizuar nga disa muzikantë që e kanë uruar me dajre dhe klarinetë.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Edi Rama (@ediramaal)

Ata thonë se shteti dhe gjithë Shqipëria duhet të ketë mbarësi dhe të shtohen të mirat.

“Edi Ramës i uroj fitore edhe mbarësi. Edhe shteti edhe gjithë Shqipëria të ketë mbarësi dhe o zot i madh e bëftë Zoti mbarë e mirë. Të shtohen gjithë gjërat”, shprehen ata.

Performanca e tyre është publikuar nga kryeministri Edi Rama në rrjetet sociale. /albeu.com/


Shtuar 1.05.2021 11:42