Askush s’spo e beson, por kjo në foto është Kim Kardashian (FOTO LAJM)

Kur Kim Kardashian vendos të bëhet bjode i dedikohet 100% këtij ndryshimi! Që do të thotë thotë, nëse flokët janë të verdha, vetullat janë platin!

Procesin, Kim e publikoi në Instastory dhe fillimisht rezultati ishte ky:

Sigurisht që nuk e la me kaq dhe u transformua në një bjonde që nëse nuk do ta dimin që është ajo s’do ta kishim dalluar kurrë.

Transformimi kaq i shpejtë sigurisht që nuk ishte real. Kim premtoi se do të kthehej shumë shpejt në bazën e saj (flokët brun), që do të thotë se ajo që mban është paruke.

Shtuar 1.05.2021 11:54