Mos e humbisni: Asistimi i Di Marias që po tërbon tifozët (VIDEO)

PSG fitoi 5-0 kundër Angers në çerekfinale të Kupës së Francës.

Në golin e katërt të realizuar nga vendasit,  të dytin personal për Icardin  Angel di Maria dhuroi një super asist.

Nga një aksion i nisur nga vet argjentinasi, ai pranoi një top në zonë, nxori nga loja katër futbollistë kundërshtarë dhe asistoi me “rabona” drejt numrit 9 me Icardin që e kishte portën e zbrazët dhe e dërgoi topin në rrjetë. /albeu.com/


Shtuar 21.04.2021 22:07