Mori kritika për skicën, Rama gdhend shqiponjën në shalqi (FOTO LAJM)

Kryeministri Edi Rama, pas vizatimit të i bëri dje shqiponjës së flamurit kombëtar, sonte e ka gdhendur në shalqi.

Foton, Rama e ka postuar në Instagram, ku shkruan: “Këtë verë nuk ka si Shqipëria. Live në Durrës”.

Fotoja e Ramës dje, ku dukej shqiponja dy krenare e skicuar, mori shumë kritika dhe u bë meme./albeu.com

Shtuar 29.05.2021 22:05