Momenti kur shqiptari nga Kosova rrihet me serbin (VIDEO)

Një përleshje raportohet të ketë ndodhur në kufirin Kroaci -Serbi mes një emigranti nga Kosova dhe një shtetasi serb.

Video është publikuar edhe në rrjetet sociale, ku pretendohet se gjithçka ka ndodhur pas disa provokimeve mes dy të përfshirëve.

Në pamje shihet se si emigranti afrohet tek makina e serbit dhe pasi përplasen verbalisht, ata rrihen me njëri-tjetrin./albeu.com/

@lajminet_#shqiptar #fyp #viral♬ original sound – lajminet_


Shtuar 5.01.2022 22:20