Momenti i sikletshëm: Moderatori del nga vetja në emision, regjia e nxjerr “bllof” (VIDEO)

Në emisionin e djeshëm “Të paekspozuarit” kanë qenë të ftuar Arian Çani dhe Artur Zheji. Por një ‘incident’ ka ndodhur në mes të emisionit teksa po fliste Arian Çani. Moderatori Ylli Rakipi pas një problemi me regjinë, ka reaguar menjëherë duke bërë një gjest në distancë ç’ka ka shkaktuar të qeshura në studio.

“Regjia të lutem punon me kujdes”, ka thënë Rakipi.


Shtuar 28.05.2021 16:03