Moment interesant në Holandë, trajneri kap dhe rrëzon në tokë lojtarin kundërshtar (VIDEO)

Një moment interesant ka ndodhur në ndeshjen Groningen – FC Emmen në xhiron e 26-të të Eredivisie në Holandë.

Në minutat e fundit të ndeshjes, trajneri i vendasve, Danny Buijs kapi për qafe dhe e rrëzoi kundërshtarin.

 

Edhe pse duket një reagim i ashpër, gjyqtari e ndëshkoi vetëm me karton të verdhë 38-vjeçarin.

Shtuar 14.03.2021 08:03