Mihrije Braha çudit Rudina Magjistarin, moderatorja nuk përmbahet: Po pse?! (VIDEO)

Çifti Mihrije Braha dhe Naim Abazi ishin të ftuar ditën e sotme në emisionin ‘Rudina’. Çifti folën për jetën e tyre dhe për fillimet e njohjes.

Në një moment në ekran u paraqitën fotot e dasmës. Mihrija tha se nëna e Naimit theu tabunë dhe erdhi në shtëpinë e saj për ta marrë nuse. Kjo solli dhe reagimin e habitur të Rudinës e cila e pyeti se përse bëri këtë veprim.

BISEDA:

Mihrije Braha: Në realitet është që me prit nusen në shtëpi, po ajo e theu rregullin

Rudina: Po pse e theu rregullin?

Mihrije: Se kish qef, se tha unë po martoj djalin, po shkoj të marr nusen. Jom shku kam marrë nuse.

Rudina: A sa e bukur!


Shtuar 25.05.2021 21:19