Me 267 km/h, gruaja poston momentin e aksidentit të tmerrshëm të bashkëshortit (VIDEO)

Një grua ka postuar videon e tmerrshme kur bashkëshorti i saj përplaset me motor, për të dhënë një shembull për të gjithë shoferët.

Videoja virale tregon momentin kur motori me një shpejtësi prej 140 km/h përplaset me një kamion. Si rezultat, ai pësoi dëmtime të rënda në koje dhe mbeti me aftësi të kufizuara.

Pas përplasjes së rëndë, shoferi qëndroi në koma për dy muaj dhe tani ka nevojë për ndihmë 24 orë në ditë, pasi nuk mund të komunikojë.

Në videon e regjistruar nga kamera e shoferit, ai mund të shihet duke arritur shpejtësi deri në 267 km në një autostradë në Australi.

“Vendimi i tij për të ecur shpejt nuk preku vetëm atë. Ai la shenja në të gjithë ata që e mbajtën gjallë në rrugë ndërsa ndryshoi jetën e familjes së tij përgjithmonë ”, thuhet në mbishkrimin e videos.

Videoja e aksidentit u publikua pas një vendimi nga vetë gruaja e shoferit në mënyrë që të ishte një shembull që duhej shmangur./albeu.com


Shtuar 26.05.2021 21:40