Mbyllet numërimi në qarkun Shkodër: PD fiton kundrejt PS, sa morën PSD dhe LSI

Mbyllet numërimi në qarkun Shkodër: PD fiton kundrejt PS, sa morën PSD dhe LSI

Është mbyllur numërimi në qarkun Shkodër. PD ka dalë fituese duke siguruar 5 mandate kundrejt 4 të PS-së.

Ndërkohë, PSD ka fituar 2 mandate dhe LSI 1 mandat. /albeu.com/

Shtuar 27.04.2021 10:04