Mami apo shoqja? Tayna surprizon rrjetin me këtë foto me të ëmën (FOTO LAJM)

Më e mirë e ëma se e dija, është kjo shprehja e parë që të bie ndër mend kur sheh një foto të Taynës, me mamnë e saj. Ndonëse reperja nuk publikon shpesh me prindërit, ditëlindjet kanë qenë gjithmonë një formë mirënjohjeje për të ndaj më të dashurëve të saj.“Urime ditlindjen mami? qishtu t’kom nejt e kom me t’nejt ton jeten”, ka shkruar Tayna krah fotos ku shfaqet në prehërin e mamsë bionde sa moderne dhe e qeshur.


Shtuar 27.04.2021 10:46