Mbyllet mbledhja e klubeve themelues, ja vendimi

Është mbyllur para pak minutash takimi virtual mes 12 klubeve themelues të Superligës.

Sipas COPE, Manchester City duket se është skuadra e vetme që është tërhequr.

Chelsea nuk ka hequr dorë akoma pavarësisht dyshimeve të shumta.

Sipas medias spanjolle, Barcelona dhe Atletico janë të gatshme të vazhdojnë përpara me projektin.


Shtuar 20.04.2021 23:37