Mbi 45 fotografi që zbulojnë anën e “çmendur” të Dubait (FOTO LAJM)

Dubai është qyteti më i madh në Emiratet e Bashkuara Arabe dhe është i njohur për blerjet luksoze, arkitekturën ultramoderne dhe skenën e gjallë të jetës së natës.

Fotografitë e Dubait zakonisht ju lënë me një ndjenjë frike dhe habie, por është e rëndësishme të theksohet se këto fotografi portretizojnë vetëm njërën anë të qytetit të mrekullueshëm, marrë nga Illumeably.

Ana tjetër e Dubait do t’ju lërë akoma me një ndjenjë çudie, por kjo mund të shihet vetëm nëse jeni në qytet. Përgatituni ndërsa zbulojmë anën e Dubait që është e fshehur dhe e mbajtur larg shumicës së burimeve të internetit.G.D /albeu.com/

 

 

 


Shtuar 26.12.2021 11:10