Votat e kandidatëve të PS-së në Gjirokastër, kryeson Çuçi ndërsa Kumbaro renditet e treta

 

Numërimi i votave për kandidatët e  në qarkun e Gjirokastër ka ecur me ritme të kënaqshma ku janë numëruar 134 kuti nga 207 në total.

Lista e Partisë Socialistë kryesohet nga Bledar Çuçi i cili numëron 4947 vota, ndërsa pas tij renditet Laert Duraj me 3550  dhe  e treta vjen Mirela Kumbaro me 1876 vota. /albeu.com/


Shtuar 28.04.2021 00:47