Lëkudje tërmeti në vend, ku ishte epiqendra

Disa minuta para mesnate është resgjistruar tërmeti i parë për këtë vit në vend

Lëkundjet janë ndjerë në orën 23:36 ndërsa epiqendra ka qenë në Gjadër të Lezhës.

Paraprakisht raportohet se tërmeti ka qenë 2.9 ballë me një thellësi prej 10 km dhe një distancë 59 km nga Durrësi./albeu.com


Shtuar 3.01.2022 08:05