Kozak godet sërish: Të vijnë prapë se do i “ngre përpjetë” (VIDEO)

I famshmi i Instagramit, Kozak Braçi, ka sulmuar sërish ata që e morën “peng” me anë të një videoje në Instagramin e tij.

Kozak shtoi se ata po bëjnë gjithçka për t’i kërkuar falje atij për veprimin e tyre, sipastij të pahijshëm.

Por teksa kanë kaluar pak ditë pas rrëmbimit dhe dhunimit nga vëllai i Fabio Dushkut me shokë, Kozak ka reaguar sërish përmes një videoje të shkurtër. Ai shprehet se nuk do t’i falë ata, ndonëse sipas tij i kanë kërkuar falje. “T’ vijnë dhe njëherë, t’ia q* ro*t, t’i ngrej b**** përpjetë! Tani ata kërkojnë falje”, dëgjohet të thotë Kozak.

Kujtojmë se konflikti i vazhduar prej një viti mes Kozak Braçit dhe Fabio Dushkut, solli si pasojë hedhjen e një lënde shpërthyese pranë banesës së “mbretit të Instagramit”, dhe më pas edhe pengmarrjen dhe rrahjen live të këtij të fundit.  /albeu.com


Shtuar 27.09.2021 23:30