Kalo dhe Çomo u larguan, kush janë anëtarët e rinj të Komitetit të Ekspertëve

Ditën e sotme Komiteti Teknik i Ekspertëve ka prezantuar anëtarët e rinj të Komitetit Teknik.

Pas largimit të mjekut Tritan Kalo dhe kandidimit për deputete të doktoreshës Najada Çomo, në vendin e tyre do të vijnë  Dhimitër Kraja  dhe Alban .

Gjithashtu është shtuar edhe një anëtare e re. Ajo është Ermira Kola.

“Dua të falënderoj profesor Dhimitër Krajën që na është bashkuar që prej fillimit të pandemisë. Dua të falënderoj edhe profesoreshë Ermira Kolën që na është bashkuar”, tha Manastirliu./albeu.com/

Shtuar 11.03.2021 11:03