John Terry merr drejtimin e ekipit të njohur anglez

John Terry, duket që sezonin e ardhshm të jetë në krye t ekipit të Sheffield Unitedit.

Aktualisht në krye të skuadrës së Sheffield Unitedit është trajneri Paul Heckingbottom, kontrata e të cilit skadon në fund të muajit qershor dhe nuk ka gjasa të rinovohet.

Sipas asaj që raporton “Sunday Mirror”, vendin e Paul do ta zërë ish-kapiteni i “bluve”.

Ndryshe, Terry aktualisht është ndihmës i Dean Smith te Aston Villa.


Shtuar 6.04.2021 18:24