“Jam i ftuar nderi”, Rama shkon në Abu Dhabi (FOTO LAJM)

Kryeminsitri Edi Rama vazhdon të jetë me udhëtime dhe sot gjendet në Abu Dhabi.

Lajmin e ka bërë me dije vetë kreu i qeverisë shqiptare, përmes disa fotove të publikuara në profilin e tij në Facebook.

Krah fotove, Rama shkruan se është i ftuar nderi në Konferencën e Politikave Botërore.

“Abu Dhabi – I ftuar nderi në World Policy Conference,”- shkruan kryeministri Edi Rama.


Shtuar 30.09.2021 18:55