Intervistat e Ronaldos po bëhen virale, shikoni se si përfundoi kjo me Richarlison (VIDEO)

Pas fitores në Korenë e Jugut, Risharison erdhi në studio te Ronaldo dhe i tregoi lëvizjet e festës së golave ​ndaj Koresë së Jugut.

Dhe më pas sulmuesi, ashtu si Rodrigo disa ditë më parë, i përkëdheli këmbët Ronaldos për fat të mirë. /G.D albeu.com/