I riu shqiptar humb jetën tragjikisht në një aksident në Greqi

Një 29-vjeçar shqiptar ka humbur jetën tragjikisht në një aksident në Greqi. Ngjarja ka ndodhur në zonën e Kretës, ku i riu për shkak të shpejtësisë së lartë ka humbur kontrollin e mjetit, ka dalë nga rruga dhe është përmbysur.

29-vjeçari ka ndërruar jetë në vend, ndërsa identiteti i tij nuk dihet ende./albeu.com


Shtuar 23.12.2021 09:24