I pirë dhe në depresion, detajet e fundit nga krimi horror në Librazhd (FOTO LAJM)

Janë zbardhur detaje të reja nga krimi i rëndë në Librazhd ku një burrë vrau me sëpatë gruan dhe më pas I dha fund jetës duke u vetëvrarë në një pemë.

Krimi i rëndë ndodhi pasditen e sotme (7 qershor)në fshatin Dragostunjë të Librazhdit, ku Qemal Bici 56 vjec qëlloi me sëpatë për vdekje gruan e tij, Menturie Bici 54 vjece dhe më pas i dha fund jetës duke u vetëvarur.

Çifti kishte 4 fëmijë, tre prej të cilëve jetojnë jashtë, ndërsa fëmija tjetër jetonte me ta. Ka qenë pikërisht djali 20 vjeçar, i cili i ka gjetur të pajetë prindërit.

Mesohet se autori i krimit ishte një tip konfliktual dhe kohët e fundit vuante nga depresioni, ndërsa ishte dhe përdorues i alkoolit. Mësohet se edhe sot 56-vjeçari është parë në gjendje të rënduar nga konsumimi i alkoolit. /albeu.com/

 


Shtuar 7.06.2021 22:43