I dehur dhe i gjakosour, Fredy Guarin kalon limitet, përleshet me familjen (VIDEO)

Fredy Guari ka kaluar limitet në jetën e tij private. I dehur dhe i mbuluar në gjak ai u pëlesh babain e tij.

Por nuk ka zgjatur pasi policia e ka nxjerrë me forcë jashtë banesës së prindërve, shkruan Albeu.com.

Sipas gazetës El Pais në Kolumbi, familja e Guarin thirri policinë dhe e akuzoi atë për sulmin ndaj babait të tij, midis anëtarëve të tjerë të familjes.

Guarin ka një karrierë të pasur duke luajtur me  Porton dhe Interin. /albeu.com/


Shtuar 1.04.2021 20:25