Vetëm një muaj pas lindjes, Elita Rudi kthehet në super formë (FOTO LAJM)

Rreth një muaj më parë, moderatorja Elita Rudi solli në jetë vogëlushen e saj, Botën duke bërë baba për herë të dytë reperin Gjiko dhe vëlla të madh djalin e tyre, Zërin.

Tashmë që ka “marrë dorën” mëmësisë, Elita nuk ka lënë pas as rrjetet sociale duke publikuar rregullisht edhe pse i duhet të kujdeset për dy fëmijët e saj të vegjël.

Së fundmi ajo ka treguar se kanë udhëtuar familjarisht drejt Vlorës duke publikuar nga andej disa foto ku shfaqet në super formë. Trupi I saj ka habitur ndjekësit duke e ditur që ka shumë pak kohë që ka sjellë në jetë Botën./albeu.com/

Shtuar 1.04.2021 08:04