Horoskopi 26 Shtator, ja çfarë kanë parashikuar yjet për ju

Dashi

Bëni plane për të dalë dhe argëtuar, pasi dita është e përsosur. Nuk keni pse të shkoni shumë larg për të buzëqeshur. Pas pandemisë keni filluar t’i vlerësoni më shumë gjërat e vogla. Bëni plane me njerëzit tuaj të dashur, veçanërisht nëse ka kaluar shumë kohë që i keni lënë pas dore.

Demi

Ju jeni në gjendje zhvillimi dhe interesat tuaja mund t’ju sjellin një mundësi për të fituar para. Ju keni kaq shumë talente të mrekullueshme, saqë mund të jetë e vështirë të dini se cili është më i rëndësishmi për t’u përqendruar.

Binjakët

Po afron fundi i muajit dhe kjo është diçka mjaft e favorshme për të lindurit e kësaj shenje, pasi presin disa zgjidhje. Sa i takon ndjenjave, ky është momenti për të shëruar plagët.

Gaforrja

Gjatë kësaj dite do të ndiheni të zotët për të çuar përpara projekte të reja, dhe nëse ka diçka që nuk shkon në jetën tuaj, do të mendoni që ta ndryshoni. Takimet e kësaj dite janë shumë të rëndësishme, ndaj mos i shmangni.

Luani

Ju dëshironi më shumë kur është fjala për dashurinë, dhe e vërteta është se ju meritoni më shumë sesa po merrni. Jini të hapur dhe transparentë në lidhje me dëshirën tuaj për t’u përfshirë me dikë në një nivel të ri. Refuzimi mund të jetë i mundur, por rimëkëmbja është e shpejtë me energjinë e sotme.

Virgjëresha

Çfarë dite për të filluar diçka nga e para dhe për të marrë gjërat në duart tuaja. Do të keni mundësi të mëdha gjatë kësaj dite, në sajë të ndikimit të favorshëm të Hënës, e cila do të mbështesë kryesisht dashurinë dhe takimet. Mund ta gjeni veten protagonistë të ndryshimeve.

Peshorja

Dashuria është në ajër, ose kështu thonë ata, dhe ju do të keni shumë vëmendje nga njerëzit pa u përpjekur. Ka shumë gjëra argëtuese për të bërë kur sezoni fillon të ndryshojë. Planifikoni një dalje para se moti i ftohtë të fillojë. Shkoni për një shëtitje.

Akrepi

Kjo e dielë ju fton që të riktheheni në lojë, edhe pse mund të jeni të zhgënjyer sa i takon ndjenjave. Mos i nënvlerësoni emocionet e reja, si dhe ndonjë projekt në çift.

Shigjetari

Ju po i frenoni fjalët tuaja, dhe për këtë arsye, ju dukeni shumë më tolerantë dhe më të mençur sesa keni qenë në të kaluarën.  Shumë mendime dhe ide dalin në pah, por është një ide e mirë t’i shkruani ato dhe të planifikoni se çfarë keni nevojë të ndani.

Bricjapi

Nëse kohët e fundit keni shpenzuar më shumë sesa zakonisht, do të rifitoni lekët  tuaja mjaft shpejt. Kjo është një kohë e shkëlqyeshme për ta bërë këtë. Filloni të aplikoni për punë online ose nëse keni menduar për ndërtimin e një biznesi të vogël bazuar në një hobi të gjërave që ju pëlqen të bëni, është momenti i duhur për t’ia nisur.

Ujori

Jeni kokëfortë kohët e fundit, dhe kur vjen puna për të bërë ndryshime, do ta bëni për veten tuaj. Është mirë të bëni rregullime të vogla në gardërobën tuaj apo edhe pamjen tuaj fizike. Jeni konfuz në lidhje me marrëdhënien tuaj kohët e fundit.

Peshqit

Nëse jeni të dyzuar mes dy historive të dashurisë, ky është momenti për të bërë një zgjedhje, pasi po torturoni veten. Të gjitha zgjedhjet e bëra gjatë këtij muaji do të marrin drejtimin e duhur./albeu.com


Shtuar 25.09.2021 23:33

Tags: