Gruaja në takimin e Berishës: Basha të shkoj e të ujit lulet e Holandës (VIDEO)

Gjatë takimit të Berishës në Vlorë, një grua ka reaguar e revoltuar ndaj Bashës, duke i thënë Berishës se duhet t’i gjejë një “zot” partisë.

Ajo ka thënë që Basha të shkojë andej nga erdhi, në Holandë e të ujisë lulet atje.

Fjala e saj:

Gjeji një zot partisë zoti Berisha, gjeji një zot dhe Basha të ik andej nga ka ardhur. Të ujisë lulet e Holandës.

Se i kam shumë qejf lulet prandaj thashë kështu./albeu.com


Shtuar 25.09.2021 19:30