Gabim fatal në punë! Ky është parashikimi i yjeve për sot

DASHI

Mund të merrni siguri të shkëlqyeshme dhe të vazhdoni marrëdhëniet tuaja, edhe nëse kohët e fundit jeni përqendruar shumë në punë.

DEMI

Bëni kujdes në punë sepse kohët e fundit keni shpenzuar shumë ose keni bërë investime të këqija. Do të gjeni zgjidhjet e duhura deri në fund të muajit.

BINJAKËT

Në punë jeni vërtet të shpërqendruar dhe mund të bëni ndonjë gabim të madh që do t’ju bëjë të merrni një leksion nga eprorët.

GAFORRJA

Dashuria ecën po ashtu me shpejtësi të plotë, ndërsa në punë që nga janari diçka ka ndryshuar dhe ende nuk jeni mësuar.

LUANI

E keqja dukej se kishte mbaruar dhe në vend të kësaj përsëri e errëta del në horizont. Në punë përpiquni të zgjidhni disa probleme që mbani me vete.

VIRGJËRESHA

Çiftet e qëndrueshme mund të mendojnë të ndërtojnë diçka të veçantë, siç është një bashkëjetesë ose një fëmijë. Në punë jeni plot energji.

PESHORJA

Në punë ndiheni të lodhur, ndërsa rutina e zakonshme ju rëndon prandaj edhe do të donit më shumë stimuj. Për fat të mirë, do të ketë lajme pozitive.

AKREPI

Shmangni polemikat dhe mos u zemëroni shumë nëse dikush nuk pajtohet me ju. Në punë, nuk është koha të lini atë që duhet të filloni.

SHIGJETARI

Jupiteri në shenjë është i favorshëm dhe do të jetë edhe për muajt e ardhshëm, kështu që udhëtoni i qetë me një mbrojtës të tillë.

BRICJAPI

Dashuria e favorizuar këto ditë. Duhet të përqafoheni dhe të qëndroni me partnerin tuaj, ose të gjeni një, nëse jeni beqar.

UJORI

Do të ketë lajme të shkëlqyera në javët në vijim. Bëhuni gati të përjetoni një fundjavë në të cilën mund të hapeni para të tjerëve.

PESHQIT

Në punë mund të përmirësoheni pas një periudhe negative: Dielli, Mërkuri dhe Venusi janë të favorshëm. Me pak fjalë, jepni gjithçka.

Shtuar 23.04.2021 08:09